Robert Lewandowski postanowił inwestować w gry

gaming

Movie Games to spółka która zajmuje się produkcją gier wideo. Teraz do współpracy postanowił dołączyć Robert Lewandowski, znany na całym świecie ze stadionów piłkarskich. Tym razem w roli biznesmena postanowił zainwestować w sektor, który od jakiegoś czasu obserwuje i widzi duży potencjał. Mowa oczywiście o gamingu. Spółka będzie produkowała gry sportowe, którym Robert oprócz wkładu finansowego będzie mógł wspierać i promować swoim wypracowanym nazwiskiem.

Spółka notowana na giełdzie momentalnie po ogłoszeniu współpracy zaczęła odnotowywać stały wzrost procentowy. Stale wzrasta również cały sektor branży gamingowej. Szacuje się, że w niedalekim okresie, cały rynek przekroczy wartość 200 miliardów dolarów.

Pierwsza gra piłkarska wspólnie wyprodukowana będzie w założeniach różniła się od obecnie istniejących. Oprócz samego wydarzenia na boisku, ma dotyczyć również zaplecza sportowego jakie dotyczy piłce nożnej. Konkurencja jest bardzo duża, są giganci znani na całym świecie i można by rzec posiadający w pewnym sensie monopol. Dlatego tym bardziej przed Movie Games i piłkarzem stoi bardzo duże wyzwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *